حماسه سانديس

ساخت وبلاگ


یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده آبمیوه در ایران که محصولات آن با نام "ساندیس" توزیع می گردد .اخیرا به بخش خصوصی واگذار شده است، طی صدور بیانیه ای نسبت به محصول خود نکاتی را متذکر شده است .

به گزارش جهان همچنین از این طریق اقدام به پیش فروش "ساندیس" برای انتخابات رياست جمهوري 1396  نموده است.

به گزارش خبرگزاری چیز نیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت ساندیس، این شرکت طی بیانیه ای که به مناسبت فرارسیدن ايام انتخابات رياست جمهوري  صادر نموده است، بر تاثیرگذاری ساندیس در راهپیمایی و حضور مردم در صحنه‌هاي مختلف مردمی و حضور هرچه بیشتر آنها به واسطه علاقه به ساندیس اشاره کرده و راه حل جدیدی برای بهره مندی مردم از محصولات این شرکت ارائه کرده است.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
ایرانیان عزیز، سالهاست که در کنار شما و با شعار "هر ایرانی، هر حضور ، یک ساندیس" همراه با شما در روزهای سخت انقلاب و نظام بوده ایم و همگان به نقش محصولات ما در راهپیمایی های میلیونی و حضور در مقاطع مختلف انتخاباتي و ... شما امت حزب الله پی برده اند. اکنون با فرارسیدن  زمان انتخابات رياست جمهوري ایران و در جهت کمک به حضور انبوه جمعیت مردم در پاي صندوق هاي  اخذ راي  چند نکته در مورد ساندیس های شرکت ما حائز اهمیت است که مختصرا به عرض میرسانیم.

دانشمندان غربی نه، بلکه دانشمندان شرقی غرب زده، طی تحقیقات خود به این نتیجه رسیده اند که توزیع ساندیس در بین مردم حاضر در پاي صندوقهاي راي  به تعداد شرکت کنندگان آن افزوده و باعث می شود که شعارهایی از جنس همان طعم ساندیس ها توسط مردم سر داده شود.

" دکتر سه نقطه که نخواست نامش فاش شود  گفت :‌ ما در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده ایم که در مقابل شبكه‌هاي ماهواره‌اي و تبليغات اپوزيسيون، ساندیس همواره توانسته است که وحدت گروه های مختلف جامعه را افزایش دهد.

همچنین آمارها نشان داده است که وجود ساندیس در راهپیمایی های مردمی و حضور مردم در مقاطع انتخابات و حضور خود جوش می تواند به مراتب تعداد مردم را افزایش داده و به نظر ما این برای استقلال هر کشوری که مدت ها است پیروزی را شکست نداده لازم و ضروریست.

ما آزمایشات خود را بر روی نمونه ساندیس بیش از سی کشور جهان انجام داده ایم که نتایج نشان داده است ساندیس هایی که توسط دولت ایران توزیع می شود مرغوب ترین و بهترین نوع ساندیس است چرا که توانسته است زن و مرد، پیر و جوان، نوجوان و کودک و حتی طفل شیر خواره را برای حمایت از نظام خود به راهپیمایی ها بکشاندحتي كودكان مهدكودك جهت راي دادن به پاي صندوق هاي اخذ راي امده بودند البته با پدر و مادر خود (والا  )اما ساندیس های سایر کشور ها از چنین تاثیر گذاری بر روی مردم برخوردار نبوده است.

توزیع ساندیس بین سربازان ایرانی در جنگ با عراق که یکی از آنها بدون توجه به جراحت در بدنش مشغول خوردن کمپوت است.

حتی نمونه این تاثیر گذاری را در جنگ بین ایران و عراق می توان مشاهده کرد که مقامات ایران جوانها را با وعده "ساندیس" و "کمپوت" روانه جبهه ها می کردند که سر انجام به پیروزی ایران در آن جنگ و تنها به واسطه ساندیس ندیده های جنگ رفته منجر شد. بنا براین به وضوح می توان به قدرت ساندیس در معادلات سیاسی و در رفع بحرانهای اجتماعی پی برد."

ملت شریف ایران

حال که با لطف خدا و حمایت شما دنیا به رابطه ساندیس شرکت ما و راهپیماییها و حضور هاي هوشيارانه  شما اذعان دارد و به حضور میلیونی شما در پاي صندوقهاي راي  به واسطه ساندیس پی برده است. برای بهره مندی فرد فرد شما از ساندیس ها  به دلیل استقبال بی نظیر شما از ساندیس های راهیمایی ۹ دی و 22بهمن  و کمبود ساندیس در برخی مراکز استانی و همچنین برای جلوگیری از ایجاد بازار سیاه و سفید و احیانا رنگی، اقدام به پیش فروش ساندیس های مخصوص اخذ راي در 29 ارديبهشت  امسال می نماییم تا همگان با خیالی آسوده به فکر كانديد مورد نظر بوده و به راحتی به ساندیس هایی با طعم دلخواهتان دسترسی پیدا کنید.

اینجانب ......... تعداد ...... ساندیس با طعم های ......... را جهت حضور پاي صندوقهاي راي درخواست کرده و تعهد می نمایم  "نی ساندیس" را در چشم دشمنان نظام  فرو کنم.

ساندیس خوران عزیز با کمک خدا و به دعای شما انشاء الله به زودی ایران در زمینه تولید ساندیس به خود کفایی رسیده و محصول خود را به دیگر کشورهای انقلاب کرده از جمله مصر، تونس، اردن و ... برای سالگرد انقلاب هایشان و حضور میلیونی مردم آن کشور ها در راهپیمایی صادر خواهد کرد.

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 ساعت: 21:23

close
تبلیغات در اینترنت